Paulette

PAULETTE / TOP STYLIST

Ta gwiazda nie narodziła się w jeden dzień. Zaczynała w zupełnie innej branży, niewiele też brakowało, by została fotografem. Na szczęście wybrała fryzjerstwo. Pracując na pełen etat znalazła jeszcze czas i siłę, by mu się poświęcić. Opłaciło się! Ciężka praca zawiodła ją na sam szczyt. Ale nie od razu. Pierwsze kroki u Viru stawiała jako Stylistka. Nie dla niej jednak spacery. Paulette wolała sobie pobiegać, więc na stanowisko Top Stylisty dotarła sprintem. Dziś Viru mówi o swojej podopiecznej „następna zaraz po mnie silna osobowość”. Taka rekomendacja znaczy więcej, niż najlepsze port folio, bo o uznanie Viru nie jest łatwo. Możecie mi wierzyć 😉
Co trzeba zrobić, by je zdobyć? Wystarczy robić perfekcyjne cięcia (na włosach każdej długości i każdą możliwą techniką, tak nożyczkami jak i maszynką), idealne koloryzacje, dekoloryzacje, refleksy air touch, ombre, sombre, baleyage. A, żeby przy tym wszystkim włosy nie utraciły na jakości, trzeba jeszcze umieć odpowiednio je zabezpieczać i pielęgnować. Na koniec zostaje już tylko idealne modelowanie. I tyle. Trzeba jedynie potrafić WSZYSTKO, i już można zostać Top Stylistą 😉 Można też pójść o krok dalej, oferując swoim klientom jeszcze więcej! W przypadku Paulette, tym czymś „więcej”, jest pewność siebie, stanowczość i wizjonerstwo .Na jej fotelu można się zrelaksować, bo jest dokładnie tym fryzjerem, którego szukasz jeśli nie wiesz, czego chcesz. A nawet jeśli wydaje Ci się, że wiesz. Możesz liczyć na to, że Ci doradzi, lub jeśli trzeba odradzi. Zrobi to spokojnie, acz stanowczo, uzasadniając przy tym merytorycznie swoją decyzję. Bo Paulette, to kobieta pewna siebie oraz swoich umiejętności. Najlepiej jest po prostu całkowicie jej zaufać, dając wolność tworzenia. Chyba, że mówimy o lokach. Wtedy nie ma zgody na wolność. Paulette, jest znana jako „ta Pani od loków”. Żadnemu nie odpuści, dopóki go nie ujarzmi, by układał się dokładnie tak, jak ona tego chce. Z resztą o tym, że potrafi w loki, najlepiej świadczą te, które kręcą się na jej własnej głowie. Często to właśnie najpierw na nich testuje nowe produkty do loków, a od wyniku tych testów zależy, czy kosmetyki na stałe zagoszczą na naszych półkach.
Jedyną osobą, której to wszystko nie imponuje, jest Lucyna. Mimo iż Paulette, na co dzień weganka, specjalnie dla niej kupuje saszetki i szyneczkę, Lusia pozostaje niewzruszona. Trudno! Nasza Top Stylistka, musi się zadowolić uznaniem wśród klientów. W odróżnieniu od Lucyny, Wy kochacie ją bardzo. Doceniacie precyzję z jaką pracuje oraz klasyczny styl z nutą nowoczesności, w którym nie ma sobie równych. Do tej perfekcjonistki nawet na strzyżenia męskie rezerwujemy więcej czasu, bo skupia się na detalach i wypuści klienta ze swojego stanowiska, dopiero gdy każdy włos na jego głowie będzie idealnie przycięty. Dzięki temu jest też więcej czasu na inspirujące rozmowy. Nie dziwcie się więc, że terminy trzeba rezerwować z miesięcznym wyprzedzeniem. Wiemy, że to długo, ale gwarantujemy, że warto czekać!